AKCE

PŘIJĎTE SI K NÁM ZATANČIT

ALL RIGHT BAND

Kladenská cover/revivalová živá bigbítová a rocková formace čtyř zkušených hudebníků vystupující pod jménem All Right Band je velmi oblíbenou kapelou. Spolupracujeme s nimi velmi úzce a večery, kdy u nás vystupují, jsou oblíbeným, prakticky každý měsíc se opakujícím, tradičním rituálem. Pokud jste ještě nezažili emoce takového večera a jeho fantastickou atmosféru, máte možnost v následujících dnech:

- 11.05. 2024  18-22 h.

 

 

Dny konání této bigbítové zábavy průběžně doplňujeme podle toho, jak se s kapelou dohodneme na dalších volných termínech. Každopádně vám doporučujeme, abyste si místa zarezervovali už nyní, protože vstupenky jsou velmi často s velkým předstihem vyprodány.

 

"Přijďte pobejt a pořádně si zabékat a hejbnout kostrou."

 

DYNAMIT

Další hudební uskupení, které u nás často vystupuje a je velmi oblíbenou kapelou, je kladenská kapela DYNAMIT. Zkušení muzikanti zralého věku, kteří v minulosti působili v tanečních a rockových skupinách, vás dostanou od první chvíle. Muzika je evidentně baví, takže vždycky s chutí rozjedou pro každého něco - ať máte rádi rock n roll, rock, pop či dokonce lidovky, léty populární hity jsou v jejich repertoáru jako doma.

Dny konání zábav s touto výjimečně oblíbenou kapelou budeme průběžně doplňovat podle toho, jak se s kapelou dohodneme na dalších volných termínech. Každopádně i v tomto případě vám doporučujeme, abyste si místa zarezervovali co nejdříve po vypsání termínů. Vstupenky se potom u nás moc dlouho neohřejí.

 

- 24.2.2024

- 23.3.2024

- 13.4.2024

- 25.5.2024

- 22.6.2024