Oslavy

Rodinné a firemní oslavy

Oslavy, setkání s rodinou nebo přáteli jsou vždy krásné, magické okamžiky. Nedovolte, aby Vám utekl jakýkoliv okamžik s přáteli, kvůli připravě jídla a obluhování svých hostů. Přišli k Vám, aby se s Vámi a se zbytkem rodiny nebo přáteli setkali. Získejte 100% čas a pozornost pro své hosty, bavte se a vychutnejte si každou minutu ze setkání.

Jediné, co musíte udělat, je říct, jak si představujete Vaše setkání, jaké menu bude vyhovovat Vašim hostům nejlépe a to je přesně to, jak připravujeme a organizujeme vše.

Máme bohaté zkušenosti, a proto můžeme v mnohých věcech poradit či nějaké jiné doporučit.

Specializujeme se v pořádání rodinných a firemních oslav po mnoho let. Jsme dokonale připraveni na přípravu akce v prostorech, na Vašem místě i venku. Máme správná technická a logistická zařízení. Všechno musí fungovat dobře a bez problémů.

Nabídka bude přizpůsobena Vašim potřebám jak z hlediska množství, tak i z hlediska rozpočtu. Pokud mezi Vašimi hosty jsou lidé se speciálními požadavky na potraviny, pak se o ně postaráme také, aby i oni byli co nejvíce spokojeni.

Interiérový design vytváří atmosféru, což je důvod, proč jsme s takovou péčí a pozorností uspořádali prostor - samozřejmě, pokud je to přání klienta. Momenty okamžiků jako je například setkání po rozloučení s nejbližší osobou vyžadují jiné uspořádání než bláznivé momenty spojené s narozením, sňatkem nebo slavnostní večírek!

Specializujeme se na přípravu a servis rodinných oslav, jako jsou křest, svátky, narozeniny, svatby či jubilea. Stejně dobře jsme chváleni obchodními klienty, pro které pořádáme bankety, konference, setkání s kávou a firemní večírky. Vše, co musíte udělat, je říct, co očekáváte a přesně tak to připravíme. Mnoho pozitivních názorů spokojených zákazníků dokazuje, že plníme naše závazky na základě pěti plus.